facebook
System PJ
to 129 228 pojazdów na 669 581 fotkach
logowanie pamiętaj mnie zapomniałem hasła

Lista Marek

Lista tematówStrona 1 / 2

1 2
problem z obrotami
Tak jak w tytule.Dochodzi do 5,5.Również mi coś jakby stuka w silniku
 
Kompresja
Mam problem z kompresją.Skuter wcześniej spokojnie jechał mi powyżej 50km/h,a obecnie jezdzi mi słabo(przyspieszenie ,słabe obroty)Co mam zrobić?Aby silnik lepiej mi funkcjonował?
 
awaria
Będąc przy miejscu zamieszkania coś nagle mi "strzeliło" w skuterze i potem nawet nie chciał kręcić rozrusznik.Kierunki działają,światła stopu są,tylko nie kręci rozrusznik.
 
utrata prędkości
Dziś w czasie jazdy miałem naglą utrate prędkości,mimo że manetka gazu była do oporu użyta.Gasł w czasie jazdy i nie chciał odpalać.Mam zamiar z żoną sprzedać go,bo to już nie pierwszy z nim problem.
 
Blokady
Witam serdecznie. Mam pytanie.Jaką prędkość po zdjęciu blokad może osiągnąć Kingway Condor?
 
wskaznik paliwa
Nie działa mi wskaznik paliwa.Jaka może być przyczyna.Po 2 miałem kłopot z iskrą,okazało się że walnięty był iskrownik,plus wymiana paru kabli,plus światła razem wyszło 280zł.Czy według was to drogo?
 
brak iskry
Nie mam iskry na świecy,sprawdzałem napięcie,wszystko ile byłem w stanie.Teść mi pomagał,ale niestety nie doszliśmy do przyczyny usterki.Miałem nim upadek w środe,ale odpalił,wieczorem już niestety odmówił współpracy.
 
nie odpala
Tak jak w tytule skuter mi nie odpala.Wykręciłem świece,była mokra i nie ma iskry.Czyżby musiał wymienić świece na nową?
 
tuning
zamontowałem dziś moduł odblokowany do skutera,ale w prawde mówiąć nic to nie dało/Pytanie,dlaczego?
 
moduł
Jak zamontować moduł w kingway condor?Po zmianie modułu na odblokowany jaka będzie różnica w prędkości?To będzie pierwsza zdjęta blokada.
 
benzyna
Mam pytanie.Mój skuter jezdzi na benzynie 95,coś by się stało gdybym zatankował go 98?
 

Strona 1 / 2

1 2

Losowe pojazdy

  • Renault Clio
  • Yamaha Virago 535
  • Renault Megane
  • Honda XL 70
  • Jawa 50
  • Jawa 350

Co robią kierowcy na PJ