facebook
System PJ
to 129 197 pojazdów na 668 555 fotkach
logowanie pamiętaj mnie zapomniałem hasła

Kluby

Prowadzisz klub? Promuj jego działalność na PJ
Aby dodać swój klub wyślij na info@polskajazda.pl logo klubowe na białym tle i opis promocyjny.

Prowadzisz klub? Promuj jego działalność na PJ
Aby dodać swój klub wyślij na info@polskajazda.pl logo klubowe na białym tle i opis promocyjny.

306Team

306team.pl nie jest klubem czysto tuningowym lecz klubem zrzeszającym ludzi posiadających samochody marki Peugeot 306, od jego początków produkcji po ostatni model, a także ludzi dla których ta marka i model nie jest obojętny, czyli przyjaciół klubu.
 Klub powstał w 2004r. Jego początek wywodzi się ze stolicy Wielkopolski, gdzie paru chłopaków wpadło na pomysł jego założenia. Obecnie zasięg obejmuje całą Polskę, poza klubowiczami z kraju znajdują się wśród nas osoby, które wyjechały oraz mieszkają poza granicami Polski.
Celem powstania klubu było nawiązanie kontaktów z właścicielami 306, połączenie ich w jedną społeczność a także wymienianie się spostrzeżeniami, własnymi doświadczeniami i pomocą przy różnych przeróbkach, modyfikacjach i naprawach auta.


W ciągu roku organizujemy liczne mniejsze spotkania regionalne, w większych miejscowościach takich jak: Warszawa, Wrocław, Poznań jak również w wielu innych. Nie zawsze są liczne ale atmosfera zawsze jest udana. Co pewien czas organizowane są kilkudniowe zloty ogólnopolskie, gdzie wszyscy chętnie są zapraszani. Wybieramy się wspólnie na różne imprezy motoryzacyjne, oraz spotkania organizowane przez inne kluby zrzeszające markę Peugeot, jak i innych.
Klubowiczy na drogach można zawsze poznać, gdyż są oznakowani klubowymi naklejkami.
Chętnie zapraszamy do odwiedzania naszej strony, jak i przyłączenia się do nas. WWW.306team.pl

Klubowicze i sympatycy:

Strona 1 / 4

Strona 1 / 4

Losowe pojazdy

  • Yamaha Virago 535
  • Peugeot Trekker 50
  • Benzer Aston 50
  • Romet Ogar 200
  • Rover 200
  • Opel Astra

Co robią kierowcy na PJ